Haberler

“Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi Volt Bobinaj Atölyesi” sponsorluğumuz/sosyal sorumluluk projemiz kapsamında ve sosyal sorumluluk projemizin devamlılığı sürecinde; Çınarlı EML Bobinaj Bölümü öğrencileri, Volt Motor Fabrikamızı ziyaret etti.20.12.2016

Fabrikamız sponsorluğunda yürütülen “ ÇINARLI MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ “ Bobinaj dalı 2016 – 2017 Eğitim – Öğretim yılı 11 . sınıf “ AC MOTOR KUMANDA VE SARIM TEKNİKLERİ DERSİ modüllü yıllık ders planında bulunan; “Asenkron motor bağlantı şekli ve özellikleri” konulu ders, öğrencilerimize fabrikamız Laboratuvar Şefi Sn. Yavuz Türkmen tarafından verilmiştir.

 

Önceden hazırlanan ders programı doğrultusunda , 19 Aralık 2016 tarihinde, öğrencilerimiz ile  Aralık ayı buluşması fabrikamızda gerçekleştirdik.

 

Sabah 08:30 okullarından alınan öğrencilerimiz , saat 09:00 da fabrikamıza getirilmiş ve saat 09:30’a kadar öğrencilerimize Volt Motor  İzmir Toplantı Odasında ikramda bulunulmuş ve fabrikamız hakkında verilen genel bilgi sonrası saat 11:00’e kadar öğrencilerimize fabrika gezisi yaptırılmıştır.

 

Fabrika gezisi sonrası saat 11:00 -12:15 arasında motorların bağlantısı ve bağlantı özellikleri konusunda ders anlatılmış ve ders sonrası saat 12:30 -13:00 arası öğle yemeği yenilmiş ve 13:00 – 13:30 arasında öğrencilerimiz , Saya Grup Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi, Sayın Hamit Sancak ile tanıştırılmıştır. Sn. Hamit Sancak’ın öğrencilerimiz ile sıcak ve samimi sohbeti ile öğrencilerimiz , mutlu bir şekilde saat 13:30 da okullarına gönderilmek üzere fabrikamızdan ayrılmıştır.

 

 

Yıllık ders planımızda yer alan ders konuları; her ay düzenli olarak, bir ay okulda, diğer ay da fabrikamızda olacak şekilde yıl sonuna kadar devam edecektir.

Son Haberler